V pátek 5. října 2018 si žáci 3.-5. ročníku vyzkoušeli zvolit 9 zastupitelů naší obce.

Nejprve zazněla Hymna ČR, která slavnostně zahájila hodinu čtení. Po slavnostním zahájení si žáci přečetli názvy všech pěti volebních uskupení a zapsali je na barevné papíry. Pak si četli jména a příjmení navrhovaných kandidátů a označovali je barevně podle toho, do kterého uskupení patří. Na závěr si rozstříhali papír na devět proužků a na každý proužek napsali příjmení  vybraného kandidáta. Proužky se nalepily  na barevné papíry s názvem uskupení.  Paní učitelka s paní asistentkou všechny nalepené hlasy spočítaly. Výsledky jsou vystavené na nástěnce v prvním patře školy, pokud vás zajímají, podívejte se do fotogalerie.

Všichni žáci k této akci přistupovali s nebývalou vážností a zodpovědností. Volby se vydařily!

JK