Co se děje ve školní družině v předvánočním čase? K tradici patří výroba adventního kalendáře a zpěv vánočních koled. Letos jsme také  vytvořili papírové i keramické ozdoby na vánoční stromeček do místního kostela.  Aby nás mohl navštívit Ježíšek, museli jsme si nazdobit  stromeček ve ŠD. Nejprve si děti připravily vizovické těsto, ze kterého druhý den modelovaly ozdoby. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout, jak krásný staročeský stromeček  vznikl.  Nyní zbývá jen čekat, kdy nás Ježíšek poctí svou návštěvou. Vánoce jsou časem dobrých skutků, proto jsme se společně s MŠ zapojili do akce Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata a vyrobili vánoční přání, která potěší babičky a dědečky v domovech seniorů. Krásné Vánoce všem!

Pavla Dokoupilová