Od 22. 11. 2021 bude probíhat návrat do školy pro žáky po karanténě, kteří se prokáží negativním výsledkem PCR testu.

Pokud se Vaše dítě z nějakého důvodu netestovalo PCR testem, je návrat možný až po uplynutí doby 14 dnů od počátku karantény, tj. 25. 11. 2021 a bez příznaků respirační choroby (kašel, rýmy, teplota atp.). 22. a 29. 11. 2021 zároveň ve škole proběhne plošné testování žáků tak, jak tomu bylo na začátku školního roku.

Netestují se žáci s potvrzením o prodělané nemoci, s ukončeným očkováním nebo s negativním výsledkem testu z odběrných míst (platnost PCR testu je 72 hodin).

1. 11. 2021                                                                                                                                                       Mgr. Hana Fukalová, ředitelka školy