Děkujeme rodičům za zpětnou vazbu na náš první rok výuky v programu Začít spolu v základní škole. jejich názorů si vážíme a jsou pro nás velmi cenné. Jejich vyjádření s laskavým svolením přikládám.

H. Fukalová

Dobrý den paní učitelko,

program Začít spolu se nám tento rok moc líbil, bylo zajímavé sledovat sebehodnocení Matěje i zpětnou slovní vazbu od Vás na jeho práci.

Velmi oceňuji, že využíváte s dětmi možnosti pobývat co nejvíce venku ať už o vyučování nebo volnu.

Tripartita mi přišla ve velmi přátelském duchu, bylo to podle mne přínosné i pro kluky vidět, že se jedná s nimi o nich :).

Pokud by byla možnost příměstských táborů, rádi bychom ji využili. Lyžování se nám i Matějovi líbilo. Veškeré výlety a divadelní představení Matěj hodnotil kladně.

Škola na dálku pro prvňáčky mě i Matějovi vyhovovala – podle mne obsáhla potřebné učivo, podpora od Vás byla nadstandartní, využití počítače rozhodně zaujalo Matěje. Pro mne jako maminku bylo rozhodující, že zadání byla přehledná a pravidelně se opakující, mohli jsme si to tedy doma dobře naplánovat.

Děkuji za Vaši práci a péči o Matěje a přeji Vám krásné prázdniny

Kateřina Vojáková

Co se týče zpětné vazby, můj názor znáte. Jsem nadšená. Velmi se mi líbí program Začít spolu a nemám k němu jedinou připomínku. Zároveň smekám před paní učitelkou a paní asistentkou v 1. třídě. Tobík chodí do školy rád a škola ho baví. To je pro mě jako pro matku to nejdůležitější. To, že to nemáte jednoduché, je mi jasné. A přesto mám pocit, že to zvládáte hravě, s úsměvem a nadšením. Mně tedy nezbývá než poděkovat a popřát Vám do dalšího školního roku stejný elán a chuť.

Měj se moc hezky a užívej zaslouženého volna

Lenka Klabanová

Dobrý den paní učitelko,

posílám zpětnou vazbu na uplynulý školní rok.

Delší hodiny i nezvonění Vojtovi vyhovují. Možnost vybrat si činnost po vypracování úkolů ve Vašich hodinách je prý také dobré 🙂

Já jsem moc ráda za využívání možnosti trávit vyučování i volno dětí venku. Líbí se mi možnost přečíst si sebehodnocení Vojty i Vaše hodnocení – je to dobrá možnost, jak se dozvědět o tom, jak Vojta ve škole pracuje a o jeho silných a slabých stránkách.

Tripartita se mi také líbila více než klasické schůzky.

Pokud by byla možnost využít jiný příměstský tábor tak bychom ji určitě rádi využili. Na plavání se Vojta vždy hodně těšil. Příští rok by rád jel i na lyžařský výcvik. Ovoce do škol bylo také prima. Výlet do Bärnau se nám všem také moc líbil a příště bychom společný výlet zase využili.

Spolupráce s Gymnáziem mi přišla zajímavá a podnětná. Další výlety a divadelní představení měla u našich kluků také dobrý ohlas.

Škola v pyžamu nám přišla jako dobrá platforma. Mě osobně by se líbilo více online hodin, Vojta se na ně těšil a zároveň se to více blížilo pocitu jako při chození do školy 🙂 . Úžasné byly i vaše podcasty, kdy Vás Vojta mohl vidět nebo slyšet. Hezká byla i možnost žáků přes „nástěnku“ posílat si vzkazy nebo i další úkoly, byť to Vojta nevyužíval, dávalo to podle mě stálé povědomí o soudržnosti třídy. Na distanční výuce byla hezká možnost psát úkoly na počítači, byť se tím snížila četnost procvičování ručního psaní, tak bylo na Vojtovi vidět větší ochotu pracovat a celkové nadšení „pro věc“ a bylo vidět, jak je rád za vaší kladnou odezvu, za to moc děkuji. I denní procvičování vyjmenovaných slov a násobilky na internetu se najednou obešlo bez odmlouvání.

Děkuji Vám za práci s Vojtou a podporu při naší domácí výuce.

Přeji Vám krásné prázdniny a těším se v září na shledanou.

Kateřina Vojáková

Dobrý den,
Nemám žádné připomínky k vašemu stylu učení. Měli jste hodně zážitků a děti jen neseděly v lavici a neládovaly do sebe data bez jakékoliv záživnosti. Vždy k nějakému tématu byla nějaká akce a děti si to lépe zapamatovaly. Nemám co vytknout, ba naopak poděkovat za zážitky související s probraným učivem.

Hezké prázdniny přeji

Goubejová