Od 18. 11. 2020 začíná prezenční výuka (osobní přítomnost žáků ve škole) 1. a 2. ročníku.

Po celou dobu pobytu ve škole platí povinnost nošení roušek (žáci by měli mít několik roušek tak, aby si je mohli během dne vyměnit a použité uložit do uzavíratelného pytlíku).

Častý bude pobyt venku, proto doporučujeme vhodné oblečení a obutí vzhledem k počasí.

Školní družina bude v provozu.

Školní jídelna je rovněž v provozu.

Žáci na distanční výuce si mohou stravu odebírat denně od 10.45 do 11.15 u vchodu do školní kuchyně ze Školní ulice. Zájem o odebírání obědů pro žáka na distanční výuce nahlásí rodiče telefonicky vedoucí ŠJ paní R. Plecháčové na tel. čísle 727 893 528 nejpozději do 8.00 hodin 18. 11. 2020

3., 4. a 5. ročník pokračuje distanční formou jako doposud.

Podrobné informace k provozu najdete v dokumentu MŠMT na stránce ZÁKLADNÍ ŠKOLA – DOKUMENTY.

Hana Fukalová, ředitelka školy