Od 30. 11. 2020 začíná prezenční výuka také pro žáky 3., 4. a 5. ročníku

Po celou dobu pobytu ve škole platí povinnost nošení roušek (žáci by měli mít několik roušek tak, aby si je mohli během dne vyměnit a použité uložit do uzavíratelného pytlíku).

Častý bude pobyt venku, proto doporučujeme vhodné oblečení a obutí vzhledem k počasí.

Školní družina bude v provozu. Jelikož je nutné dodržovat homogenitu skupin, budou mít žáci ze II. třídy (tj. 3.,  4.  a 5. ročník) možnost navštěvovat ranní družinu od 7.30 ve své třídě, rovněž po vyučování budou zůstávat ve své třídě. Personálně bude ŠD pro tyto žáky zajištěna pedagogy, kteří jsou s nimi i v dopolední výuce vždy do 16.00 hodin.

Školní jídelna je rovněž v provozu. Starším dětem, opět z důvodu zachování homogenity skupin, bude oběd vydáván denně od 12. 45 hodin.

Jako při běžném provozu platí, že žáci mají obědy nahlášené, odhlášení je potřeba provést předem, nejpozději do 8.00 hodin.

Podrobné informace k provozu najdete v dokumentu MŠMT na stránce ZÁKLADNÍ ŠKOLA – DOKUMENTY.

Děkuji všem rodičům za spolupráci v době distanční výuky a přeji pevné zdraví.

Hana Fukalová, ředitelka školy